Регіональна консультативна рада у справах ветеранів війни сімей загиблих (померлих) захисників України при Одеській Державній Адміністрації відповідно до вимог свого положення організовує реабілітаційні заходи психологічної допомоги учасникам бойових дій через спілку ветеранів війни ТОВ фірма «Віват» та повідомляє, що спілка ветеранів війни в особі ТОВ фірма Віват уклала договір з Міністерством у справах ветеранів України щодо надання безкоштовної психологічної допомоги учасникам бойових дій; особам з інвалідністю внаслідок війни; учасникам війни; членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; сім’ї загиблого (померлого) Захисника та Захисниці України.
ТОВ фірма Віват включена до реестру надавачів послуг з психологічної допомо-ги для подальшої реабілітації та оздоровлення ветеранів Вашої громади! Додатко-во повідомляємо, що ТОВ фірма Віват має ліцензію на медичну справу.
Впродовж десяти років РЦ “Віват-Шураві” тісно співпрацює з громадськими організаціями ветеранів, інвалідів війни, оздоровлює та лікує, відновлює здоров’я ветеранам війни! Для цього створені всі умови:
1.Реабілітаційний центр розташований на березі Чорного моря: Кароліно-Бугаз, вул.Студентська,18.
2.Номери двох-трьох місць зі всіма зручностями (кондиціонер, телеевізор, хо-лодильник)
3. Медичний центр оснащень (СПА-Зона, сольова печера, медпрофілакторій, гідромасажні басейни, фітнес зал, спорткомплекс).
Додаткову інформацію можна отримати звернувшись на
електронну пошту: vivatshuravi@ukr.net;
та за тел. 096-002-77-32095-660-42-63;
Запрошуємо: учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни, членів сімей учасників бойових дій, сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України відвідати реабілітаційний центр ТОВ «Віват» та отримати реабілітаційні послуги, які будуть Вам надані безкоштовно.

Бажаючі вище зазначених категорій громадян вашої громади повинні звернути-ся до керівництва вашої громади із заявою про бажання отримати реабілітаційні послуги у ТОВ фірмі «Віват»

З повагою,
 Голова Регіональної Консультаційної Ради з питань ветеранів війни, сімей загиблих захисників України при Одеській ОДА,
 Афанасій РАДУКАН

Пройшов Чемпіонат України з боротьби самбо